MENU...
Facebook
hexade.com

Wstęp

Wstęp | Początek, wstęp, streszczenie historii
WstępPoczątek, wstęp, streszczenie historii

W 2021 r wydarzyło się w moim życiu bardzo wiele nieprzyjemnych zdarzeń. Okazał się on jednym z trudniejszych do przeżycia w moim życiu. Ogólnie mówiąc, moje dotychczasowe życie nie należało nigdy do łatwych. Było to spowodowane własnymi wyborami, lecz nie tylko. Przez długi okres w moim życiu zastanawiałem się nad napisaniem książki prezentującej moją historie. Uważam, że może okazać się ona ciekawa. W wielu przypadkach motywująca, smutna i szczęśliwa zarazem. 2021 r zmotywował mnie do tego, a nowa droga, którą dopiero zaczynam daję mi możliwość przedstawienia tej historii szerszej grupie osób.

Historia opisana tu, będzie prezentować moje wspomnienia i związane z nimi odczucia. Będzie to historia osoby niepełnosprawnej, która przez całe swoje obecne życie próbowała sobie udowodnić, że jako osoba niepełnosprawna, w żaden sposób nie odstępuję od osób pełnosprawnych. Czasami jednak, osoby bliskie jak i obce próbowały mnie uświadomić, że jest inaczej. Treść tu zawarta będzie dotyczyła również żywienia, tworzenia się prawidłowych nawyków żywieniowych, jak również tych nieprawidłowych, które w dzisiejszych czasach są destruktywne dla ludzi. Przedstawię tu również moją drogę jako sportowca, jej źródło i przebieg.

Liczę, że powstała tutaj lektura nie zanudzi was, a wręcz zainteresuje i zmotywuje. Wszystkie przedstawione w tym dziale imiona i nazwiska będą zmienione. Jednak każda z tych osób była istotnym w moim życiu, a ich pojawienie się miało istotny wpływ na ukształtowanie mojej osoby.

Nasi klienci...